WYBIELANIE ZĘBÓW 2023 - Perio-Dens Klinika Stomatologiczna w Bydgoszczy

Perio-Dens Klinika Stomatologiczna w Bydgoszczy

WYBIELANIE ZĘBÓW

Białe zęby jak z Hollywood

W naszym specjalistycznym gabinecie stomatologicznym możecie Państwo wykonać wybielanie zębów metodą gabinetową. Wykorzystujemy do tego profesjonalną lampę wybielającą. Lampa ta wykonana jest z zastosowaniem najnowszej technologii diód emitujących światła LED oraz z akceleratorem wybielania. Dodatkowo lampa ta uzupełniona jest o emisję światła podczerwonego. Dzięki temu podniesiona jest efektywność naświetlania co pozwala nam uzyskać lepsze rezultaty wybielania przy maksymalnej dozie bezpieczeństwa.

Codzienne picie kawy, herbaty, spożywanie posiłków, napojów kolorowych, paląc papierosy sprawiamy, że nasze zęby zaczynają ciemnieć. Przebarwienia bardzo trudno usunąć pomimo codziennego mycia zębów. Aby odświeżyć nasz uśmiech i sprawić aby był pięknie wybielony i okazyjnie wyglądał na zdjęciach warto skorzystać z profesjonalnego wybielania lampą wybielającą.

Wykorzystując sprzęt wysokiej klasy dajemy poczucie bezpieczeństwa naszym pacjentom. Jest to zabieg jednorazowy więc wychodzimy z gabinetu z pięknym białym uśmiechem. Wybielanie żelem jest w 100% naturalne i bezpieczne. Tak więc zapraszamy do wybielania zębów w Bydgoszczy.

Gabinet stomatologiczny w Bydgoszczy

Procedura wybielania żelem Beyond

Wybielanie zębów BEYOND jest to zabieg jednorazowy polegający na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów. Działanie żelu uaktywnia się wykorzystując światło akceleratora. W tym przypadku jest to lampa wybielająca. Żel wybielający oparty jest na nadtlenku wodoru o stężeniu 35% oraz innych składnikach. Zadaniem tych składników jest spotęgowanie rezultatu w postaci bielszych zębów oraz zmniejszenie wrażliwości. Żel wybielający pod wpływem światła z akceleratora zwiększa szybkość przechodzenia żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny. Światło emitowane przez akcelerator znacząco przyspiesza proces wybielania zębów. Zwiększa się częstotliwość, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. To powoduje błyskawiczny efekt utleniania w środku struktury zęba, przez co widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze i utleniane. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby.

System BEYOND jest dla każdego i daje rezultaty każdemu, kto by chciał pochwalić się pięknym białym uśmiechem. Przede wszystkim dotyczy to osób, których zęby zostały przebarwione tetracykliną, poplamione fluorem czy zżółknięte na skutek stosowania leków lub palenia papierosów. Ważne jest to, iż efekt wybielania może utrzymać się nawet do 2 lat.

Najważniejszą rzeczą po zabiegu jest zachowanie białej diety, przynajmniej przez 48 godzin. Należy zaprzestać palenia papierosów, picia kawy, herbaty, słodkich napoi kolorowych, czerwonego wina. W tym czasie otwarte są kanaliki zębowe które szybko wchłonęły by barwnik i zabarwiły zęby na inny kolor.

Gabinet stomatologiczny w Bydgoszczy

Masz pytania, chcesz uzyskać szczegóły lub ustalić termin wizyty ?

rejestracja@perio-dens.pl