fbpx

Perio-Dens Klinika Stomatologiczna w Bydgoszczy

specjalista periodontolog

Specjalista PERIODONTOLOG w wywiadzie telewizyjnym

Doktor Angelika Wojczak-Wiktorowicz -, która jest specjalistą z zakresu PERIODONTOLOGII brała udziała w wywiadzie na platformie AnywhereTV. Był to wywiad edukacyjny z zakresu Periodontologii. Miał na celu przybliżyć tematykę leczenia jaką na codzień praktykuje doktor Angelika. Celem było zwiększenie świadomości zakresu leczenia periodontologicznego, wiedzy na temat periodontologii, kiedy udać się do specjalisty, jakie są objawy chorób przyzębia / jamy ustnej.

Jakie były tematy wywiadu ze specjalistą periodontologiem ?

👉 Choroby jamy ustnej i dziąseł

👉 Kim jest periodontolog?

👉 Co obejmuje swoim zakresem periodontologia i kiedy udać się do periodontologa?

👉 Jakie są choroby jamy ustnej i dziąseł?

👉 Skąd wiedzieć kiedy udać się do stomatologa, a kiedy do periodontologa?

Wywiad edukacyjny na temat periodontologii.

Trudny temat, a w tak prosty i przejrzysty sposób wyjaśniony. Doktor Angelika Wojczak-Wiktorowicz – specjalista periodontolog na codzień pomaga swoim pacjentom w leczeniu chorób przyzębia i jamy ustnej. Bardzo często są to skomplikowane zabiegi periodontologiczne ale cel jest jeden –> Wyleczyć pacjenta !

Szkolenia periodontologia

Doktor Angelika pasjonuje się periodontologią, swoją wiedzę cały czas poszerza na bardzo zaawansowanych kursach w Polsce i za granicą. Ogromne doświadczenie i wiedzę zebrała we Włoszech w Bolonii, gdzie szkoliła się u światowej sławy Periodontologa prof Zuchelliego. Dziś codziennie leczy pacjentów, którzy przyjeżdżają z całej Polski oraz z zagranicy.

Galeria certyfikatów – specjalista periodontolog