PROMOCJA Higienizacja 2023 Czwarty zabieg higienizacji -50%

Perio-Dens Klinika Stomatologiczna w Bydgoszczy

Higienizacja zębów w gabinecie stomatologicznym

Czwarty zabieg higienizacji -50%

Przestrzeganie higieny jamy ustnej jest niezwykle ważne dla zdrowia naszych zębów oraz całej jamy ustnej. Zabieg higienizacji polega na oczyszczaniu powierzchni zębów z kamienia nazębnego, osadów oraz wypolerowaniu wszystkich miejsc. Nieoczyszczana płytka nazębna przekształca się w kamień.

Promocja Higienizacja – zobacz co przygotowaliśmy 🙂

Cykliczna higienizacja jamy ustnej jest niezwykle ważna, aby cieszyć się zdrowym uzębieniem. Dlatego warto systematycznie czyścić zęby aby mieć zdrowy uśmiech. Przy okazji jest Promocja Higienizacja -50% (wykonaj 3 systematyczne Pełne zabiegi czyszczenia a CZWARTY zostanie zrabatowany).  

Jakie zabiegi higienizacyjne wykonujemy ?

Skaling – polega na usuwaniu złogów nazębnych (kamienia nazębnego) gromadzącego się wokół szyjek zębowych, w obrębie powierzchni: nad i pod dziąsłami. Kamień w jamie ustnej sprzyja namnażaniu się bakterii, co w efekcie prowadzi do różnych chorób przyzębia i jamy ustnej. Kamień nazębny doprowadza do zapalenie dziąseł. Robią się one wtedy czerwone i nabrzmiałe oraz łatwo krwawią. Kamień nazębny powoduje również nieprzyjemnym zapachem z ust. Na języku mogą pojawiać się naloty grzybicze. Skaling zapobiega zbieraniu się niepożądanych mikroorganizmów oraz chronić zęby przed powstawaniem bardziej zaawansowanych chorób przyzębia i jamy ustnej.

Piaskowanie – Na naszych zębach bardzo często poza kamieniem, znajduje się osad nazębny lub przebarwienia pozostawione przez kawę, herbatę czy papierosy. Osad nazębny czy przebarwienia często są w trudno dostępnych miejscach (przestrzenie międzyzębowe, bruzdy). Jest to jeden z podstawowych zabiegów higienizacyjnych. Wykonuje się go z wykorzystaniem piaskarki, poprzez emisję strumienia wody pod ciśnieniem z dodatkiem drobin czyszczących (wodorowęglan sodu-piasek smakowy) oraz powietrza. Zabieg jest całkowicie bezpieczny. Zabieg piaskowania jest szczególnie skierowany do palaczy, osób pijących dużo kawy czy herbaty. Częste piaskowanie zaleca się osobom noszącym aparat ortodontyczny.Piaskowanie stosuje się przed wybielaniem zębów oraz jako uzupełnienie skalingu.

Polerowanie – Po wykonaniu zabiegów: skaling i piaskowanie, szkliwo ma lekko chropowatą powierzchnie. Dlatego bardzo ważnym krokiem jest polerowanie zębów. Do polerowania wykorzystuje się szczoteczkę lub dedykowaną do tego gumke oraz pastę stomatologiczną. Gładka, wypolerowana powierzchnia redukuje ilość bakterii i płytki nazębnej, która może osadzić się na zębach. Polerowanie wpływa na końcową estetykę zębów.

Kto wykonuje zabieg higienizacji ? - Skaling Piaskowanie Polerowanie

W naszym gabinecie stomatologicznym zabieg higienizacji wykonuje bardzo doświadczona higienistka stomatologiczna. W roku 2021 wykonaliśmy ponad 1000 pełnych zabiegów higienizacyjnych. Pełny zabieg higienizacji zawiera: skaling, piaskowanie, polerowanie. Wszytko to wykonywane jest podczas jednej wizyty w naszym gabinecie. Po zabiegu pacjenci nie mogą nacieszyć się różnicą i estetyką.

Jak często należy wykonywać zabieg higienizacji ?

Pacjenci systematycznie wykonując zabieg higienizacji, wykonują go średnio co 3 miesiące czyli 4 razy w roku. Zęby są dzięki temu bardzo zadbane. Zabieg higienizacj bardzo często towarzyszy procesowi leczenia chorób przyzębia czy jamy ustnej i jest jednym z pierwszych zabiegów przed rozpoczęciem leczenia periodontologicznego. Lekarz specjalista periodontolog Angelika Wojczak-Wiktorowicz kieruje te osoby na zabieg higienizacji, a następnie przeprowadza pacjenta przez proces leczenia periodontologicznego.

Promocja Higienizacja ! - Dbaj o zdrowe zęby.

Higienizacja zębów

Wykonuj systematycznie pakiet higienizacji wykonany przez Higienistkę stomatologiczną. Wykonaj 3 zabiegi, a na czwarty zabieg otrzymasz rabat 50%

promocja higienizacja

Sprawdź aktualny cennik zabiegu Higienizacji (Skaling, Piaskowanie, Polerowanie) – zabieg wykonany przez Higienistkę. – Sprawdź

Regulamin Promocji

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PERIO-DENS Angelika Wojczak-Wiktorowicz, ul. Słowiańska 14a, 85-163 Bydgoszcz, NIP 5542599645.
 2. Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu organizacji promocji dla obecnych lub nowych pacjentów – na podstawie regulaminu promocji akceptowanego biorąc udział w promocji (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Możesz zapoznać się z całą polityką RODO klikając tutaj.
 3. Promocja rozpoczyna się 2 marca 2022r. i trwa do 31.12.2022r.
 4. Pierwsza wizyta Pełnego Pakietu Higienizacji (Skaling + piaskowanie + polerowanie wykonane przez higienistkę), odbyta po dniu w którym rozpoczęła się promocja, daje możliwość wzięcia udziału w promocji.
 5. Ostatni dzień, aby wziąć udział w promocji to 31.12.2022r.
 6. Wykonaj trzy (3) pełne zabiegi Pakietu Higienizacji (Skaling + piaskowanie + polerowanie wykonane przez higienistkę) w odstępach 3 miesięcznych.
 7. Po wykonaniu czwartego zabiegu, o którym mowa w regulaminie, po kolejnych 3 miesiącach, otrzymasz rabat na usługę w wysokości 50% od aktualnej ceny w cenniku.
 8. Odstęp 3 miesiące należy traktować jako trzy (3) miesiące kalendarzowe.
 9. Tolerancja wynikająca ze szczególnych sytuacji, gdy pacjent jest zmuszony przełożyć wizytę na inny termin, wynosi 10 dni kalendarzowych.
 10. W sytuacji, gdy wizyta jest przełożona przez gabinet Perio-Dens, to nowy termin wizyty traktowany jest jak poprzedni termin, na który pacjent był gotowy przyjść. Nowo ustalony termin rozpoczyna bieg 3 miesięcy kalendarzowych do kolejnej wizyty.
 11. Gdy pacjent przełoży wizytę o więcej niż 10 dni traci możliwość udziału w promocji.
 12. Gdy pacjent nie przyjdzie na potwierdzoną wizytę traci możliwość udziału w promocji.
 13. Każdy może wziąć udział w promocji, wystarczy w recepcji powiedzieć, że chce się wziąć udział w promocji.
 14. Nadzór nad prawidłowością i przebiegiem promocji sprawuje Organizator: Gabinet Stomatologiczny PERIO-DENS Angelika Wojczak-Wiktorowicz
 15. Promocja nie jest sponsorowana, wspierana ani w żaden sposób powiązana z serwisem Facebook
 16. Regulamin wchodzi w życie z dniem 2 marca 2022r.